Nuttige adressen

Instanties

Beroepsverenigingen

Organisaties

  • FONG, Federatie van Opleidingen in de Natuurlijke Geneeswijzen, www.fong.nl
  • De Levensboom, centrum voor complementaire zorg, www.levensboom.com

Therapeuten (afgestudeerden en docenten met website)

Onderverdeling in natuurgeneeskundigen en klassiek homeopaten.

Lijst van natuurgeneeskundigen

Woonplaats Therapeut Website
Aarle-Rixtel Peter van de Wetering www.natural-balance.nl
Arnhem Gerlinde Stam www.voedingvoorlichaamengeest.nl
Arnhem José Vos www.natuurgeneeskunde-guasha.nl
Arnhem Nicole Binnendijk www.lotushart.nl
Boskant Leonie Scheutjens www.scheutjens-natuurgeneeskunde.nl
De Glind Jolien Daenen www.joliendaenen.nl
Delft Lisette Timmermans www.lisette-timmermans.nl
Den Bosch Marlies Hoorn www.florissant.nu
Deventer Renate Bokkers www.renatebokkers.nl
Doetinchem Esther Tenhagen www.4natuurkwaliteiten.nl
Driebergen Selma Bijl www.natuurgeneeskundigedriebergen.nl
Edam Jaap Slegt www.irisfyto.nl
Eindhoven Elly Kops www.ellykops.nl
Elst (Gld) Joke Anders www.jokeanders.nl
Elst  (Gld) Nolda Bongers www.natuurgeneeskundigenoldabongers.nl
Etten Mirjam Blok www.natuurgeneeskunde-etten.nl
Groningen Irma van Dort www.ouroboros-natuurlijk.nl
Groningen Mark van der Galiën www.markvandergalien.nl
Heerenveen Hanneke Medik www.hannekemedik.nl
's-Hertogenbosch Marianne Pijnenborg www.praktijkkaroena.nl
Heesch Rita Kluytmans www.ritakluytmans.nl
Huissen Margareth Cornelissen www.feelgood-healthfood.nl
Kampen Marianne Annema-de Neve www.annemanatuurgeneeskunde.nl
Linne Marlie Houben www.praktijkmarliehouben.nl
Loenen Anna Hoekstra www.almara.nl
Nijmegen Juul Schueler www.bioresonantietherapie-nijmegen.nl
Nijmegen Juul Schueler www.dierenwijzer.com
Nijmegen Lineke Schoemaker www.geneeskruid.nl
Nistelrode Marianne van Lith www.mariannevanlith.nl
Putten Ineke van den Bergh www.mecebi.nl
Roosendaal Renée Koenders www.4natuurkwaliteiten.nl
Sleeuwijk Toine Korthout www.natuurlijkbeter.com
Tiel Francis ter Horst www.olea-tiel.nl
Uden Josephine Broeders www.audesapere.nl
Utrecht Eeke Wervers www.eekewervers.nl
Wageningen Olga Belle www.natuurgeneeskundigewageningen.nl
Wernhout Madeleine Knapp-Hayes www.levensboom.com
Westerbroek Tineke Eleveld www.ontspanningbalansenergie.nl
Wijchen Marja Flinterman www.bewustgezond.com
Zuidwolde Marianne de Neve-Annema www.annemanatuurgeneeskunde.nl
Zutphen Annerieke Overvelde www.annerieke.nl

Lijst van klassiek homeopaten

Woonplaats Therapeut Website
Amersfoort Ria ter Harmsel www.homeopathieriaterharmsel.nl
Arnhem Michelle Manders www.homeopathieinhartenziel.nl
Arnhem Sada Landers www.sada.nl
Arnhem Muriël Wagenmans www.homeo-resonans.nl
Cuijk Marion Rijnbeek www.homeopathiecuijk.nl
Doetinchem Ellen Krikhaar www.homeopathie-doetinchem.nl
Ede Joze ter Huurne joze@ter.huurne.eu
Groesbeek Hilke van den Boom www.klassiekhomeopaat.org
Heteren Mieke van Kooten www.miekevankooten.nl
Huissen Karin van den Heuvel www.karinvandenheuvel.nl
Malden Merel Kolderie www.geneeskracht.eu
Koningslust Monique Vermazeren www.annemoon.info
Nijmegen Corry Elferink www.esprithomeopathie.nl
Nijmegen Paul Albers paulalbers@hgcg.nl
Oosterbeek Marianne Nieuwland www.nieuwland-homeopathie.nl
Overdinkel Monique Wegman www.hengelmanhomeopathie.nl
Overloon Hilke van den Boom www.klassiekhomeopaat.org
Rotterdam Astrid van Houwelingen www.homeotherapie.nl
Tilburg Eugène van Grinsven www.eugenevangrinsven.nl
Venlo Karien Linssen www.homeopaatvenlo.nl
Woerden Joyce van Luijn www.homeopathie-woerden.nl
Zwolle Catja Broekhoff www.broekhoffhomeopathie.nl
Zwolle Paul Engelen www.omeos.nl