Sinds 2012 ben ik werkzaam als arts. Eerst als basisarts, later als huisarts en nu ook als arts-coach-counselor. Ik richt me op individuele begeleiding, groepstraining en scholing.
Deze overstap heb ik de afgelopen 2 jaar gemaakt vanuit een wens om te werken vanuit een integrale visie, met groepen te kunnen werken en voldoende tijd te hebben per client.
Deze overstap ging niet vanzelf. Maar juist die lastige periode heeft gezorgd voor verzachting, compassie en meer begrip voor mezelf en mijn mede-mens.
In de sessies en mijn lessen ben ik praktisch, verdiepend maar ook medische inhoudelijk. Daarbij maak ik gebruik van reguliere technieken (oplossingsgericht, CGT, voice dialogue, leefstijl) en mind-body technieken (mindfulness, meditatie, imaginatie, energetisch).
Ik verwijs door waar nodig naar zowel regulier als complementair. Daarvoor maak ik gebruik van het wetenschappelijk bewijs wat er is.
Naast mijn eigen praktijk Compazzi, werk ik op de geneeskunde en huisartsenopleiding (VUMC) als huisarts-docent en onderwijsontwikkelaar (SOLK en professionaliteit).
www.compazzi.nl